Pracujemy na terenie całej Warszawy i okolic. Najważniejszą sprawą jest dla nas zadowolenie wygoda naszych klientów. Aby sprostać tym wymaganiom mamy w każdej dzielnicy Warszawy samochód wraz z ekipą noszącą. To pozwala nam znacznie skrócić czas dojazdu do klienta i zredukować koszt usługi.

Typowego busa z dwuosobową ekipą noszącą można zamówić u nas  tego samego dnia, najczęściej w ciągu godziny, o ile warunki na ulicach miasta na to pozwolą. Jeśli planują Państwo większą przeprowadzkę – potrzebne jest obszerniejsze auto i liczniejsza ekipa nosząca najlepiej zamówić ją z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Cena usługi zależy od kilku czynników: wielkości auta, liczby pracowników potrzebnych do noszenia, a także od wagi i gabarytów znoszonych rzeczy i od pięter w obydwu budynkach. Przybliżony koszt można oszacować w naszym kalkulatorze.

 
Całą pracę związaną z przeprowadzką bierzemy na siebie, zabezpieczamy przewożone mienie na aucie i wykonujemy demontaż i montaż mebli w razie konieczności.

Przeprowadzkę można zamówić w kilku wariantach:

 
  1. Wariant oszczędnościowy – my podstawiamy auto wraz z kierowcą, Państwo wraz z rodzina lub przyjaciółmi znosicie swoje rzeczy do auta, a potem odbieracie je i wnosicie do nowego mieszkania. W tej opcji kierowca pomaga ułożyć i zabezpieczyć meble na samochodzie, ma wózek transportowy do Państwa dyspozycji.
     
  2. Wariant wygodny – Państwo opróżniają swoje meble i pakują rzeczy do mocnych worków i kartonów – my przysyłamy odpowiedni pojazd wraz z ludźmi do załadunku i rozładunku. Państwa dobytek zostanie odpowiednio zabezpieczony, zniesiony do auta, a na miejscu wypakowany i wniesiony do mieszkania docelowego. Meble ustawimy we wskazanych miejscach. Jeśli zajdzie taka konieczność dokonamy demontażu i ponownego montażu elementów wyposażenia wnętrza zbyt dużych by wynieść je w całości.
     
  3. Wariant luksusowy – Państwo udostępniają nam mieszkanie – całą resztą zajmujemy się my. Dostarczymy kartony. Zabezpieczymy i spakujemy Państwa mienie – przewieziemy je do nowego miejsca i rozpakujemy. W razie potrzeby ułatwimy wynajęcie magazynu lub  firmy sprzątającej – tak aby przeprowadzka odbyła się dla Państwa bezproblemowo.
 


Pytania? Wątpliwości? Problemy? Wszystko już wiesz i chcesz zamówić? Nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać!


​Telefony  odbieramy w dni powszednie w godz. 8.00-19.00 i w soboty w godz. 9.00-14.00 
575 095 320

Na maile odpowiadamy tego samego dnia roboczego
bagazowka50@gmail.com